Zrcadlo

Zrcadlo

Jedná se o povídky několika autorů, které mají pouze několik společných bodů. Děj povídek, prostředí ani pojetí spolu nemusí nijak souviset vyjma oněch několika společných bodů. Děj příběhu se odehrává během dvou dní od svítání prvního dne do jedné hodiny po půlnoci třetího dne.

Hlavní společný bod

Časoprostorová brána spojující několik světů. Má podobu velkého zrcadla, hranatého, obdélníkového o rozměrech 2 metry výšky a 1 metr šířky. Rám je měděný hladký bez jakýchkoliv ozdob, místy pokryt zelenou měděnkou 10 cm široký. Jakékoliv poškození rámu vnějšími vlivy vašeho prostředí můžete klidně do popisu zrcadla zahrnout.

Vedlejší společné body

  1. První noc přesně o půlnoci proběhne slabé zemětřesení – zdroj a popis je na vás.
  2. Druhou noc po západu slunce se v okolí 1 km od zrcadla strhne silná bouře s návalovým deštěm a silným větrem. – zdroj a popis je na vás.

„Společný“ závěr

Z různých důvodů vstupují postavy nebo vstupuje, leze, pluje… něco, někdo..to je na vás, do zrcadla v jednu hodinu s půlnocí, kdy se na krátký okamžik dá projít do jiných světů. V zrcadle je temná chodba, z níž vede několik východů (podle celkového počtu povídek). Nad každým východem je nápis (podle názvů míst, kde je v jednotlivých povídkách umístěno zrcadlo). Představuji si to tak, že každý napíše jednu až dvě povídky s výše uvedenými společnými body. Zasadí si je samozřejmě jak chce a kam chce. Jediné, co musí poslat mně, je povídka a název místa, kam umístil své zrcadlo. Až se sejde víc povídek, tak to centralizujeme a složíme do sbírky povídek s názvem „Zrcadlo“. Pokud máte chuť své dílo nechat ilustrovat a máte na to někoho, jen dobře. Dejte vědět, kdo „do toho jdete“.

Dosud dodané, hotové povídky

  • Odrazy – autor Johan
  • Hnutí odporu – autor Světlušák

 

Pokud se chcete připojit, kontaktujte mne na tawrix95/zavináč/gmail.com.