Nástěnka    Tawrix 95    KSDH    NepocitacoveHry.cz    PSMS    Gergon    Strakov    Další odkazy

Nástěnka akcí

Toto je nástěnka akcí, které se dějí u nás, okolo nás, s námi i bez nás. Červené pozadí data znamená akci soukromou nebo pouze pro zvané. Oranžové akci, kde je třeba dopředu kontaktovat organizátory. Zelené akci, na kterou je možno volně přijít. Pokud akci nepořádá Tawrix nebo Zaklínači, jsou data aktuální v závislosti na tom, jak včas a aktuální mi byla dodána. Pro lepší orientaci jsou políčka "Odkazy" zvýrazněna v případě, že jsem minimálně spolupořadatelem i já. Tmavé pozadí mají akce, u nichž mi zatím není znám přesný termín konání. Info o zajímavých akcích mi můžete posílat na tawrix95/zavinac/gmail.com
Nástěnka akcí existuje i jako google kalendář, který vám mohu nasdílet a budete mít o akcích z Nástěnky vždy přehled. Mnohdy rychleji, než z webu.
Nástěnka byla aktualizována 4. 5. 2018

Termín Akce Místo Popis Odkazy
20182018201820182018
2017 - 2018Deskohraní
v knihovně
LitomyšlKlub KSDH opět provozuje deskohraní v litomyšlské knihovně. V září je to v úterý 12. 9. a další školní měsíce vždy druhé úterý v měsíci. Vždy od 14:30 do 16:30. Kdo si chcete zahrát nějaké deskové hry, získat informace o hrách...přijďte do knihovny.
Infolist zde k dispozici.
Harmonogram pro letošní školní rok zde k dispozici.
KSDH
2017 - 2018KSDHLitomyšlKlub stolních a deskových her v Litomyšli opět zahajuje svoji činnost v rámci dalšího školního roku. Scházíme se každý čtvrtek od 16:00 do 19:00. Kdo máte chuť přidat se mezi naše členy, kontaktujte Světlušáka nebo Jeníka. A nebo prostě přijďte a uvidíte. Začínáme ve čtvrtek 14. září.  Infolist zde k dispozici.KSDH
jaro 2018
Deskovky
Strakov
Bavíme se o tom, že se sejdeme společně nad deskovými hrami. Velcí i malí. Uvidíme, zda najdeme všichni nějaký volný čas ve stejnou chvíli. Jak se něco nového objeví, bude to tu.
Strakov
4. - 6. 5. 2018
Víkend s tatínky
?????
Po úspěchu posledních dvou akcí se určitě semele další. Víkendová akce dětí s tatínky se pomalu, ale jistě, blíží a bude určitě minimálně stejně tak skvělá, jako v letech předchozích.
Zaklínači
12. 5. 2018
Lesní říše
Strakov

Akce se nekoná pro malý zájem účastníků.

Tawrix 95
25. - 27. 5. 2018
Zaklínači na vodě
?????
Pojede se. To je jasné. Ještě není jasné kam, ale to se včas rozštípne.
Zaklínači
2. 6. 2018
Dětské odpoledne
Strakov
Odpoledne pro děti se soutěžemi, cenami, hrami, a vším, co nás jen bude bavit. Jak budeme vědět víc, objeví se to tu. Strakov
8. - 10. 6. 2018
stavění tábora
Budislav
S koncem školního roku klepe na dveře stavba podlah pod stany a hned za ní stavba stanů a všeho táborového příslušenství na táborové základně Budík. Přijeďte. Protože ochotných rukou není nikdy dost.
PSMS
16. 6. 2018
GM Con
Budislav
Celodenní akce na oslavu 18, narozenin této skvělé pálkovací hry. Těšit se můžete na setkání s autory, turnaje, soutěže a mnoho dalších překvapení. Další informace a harmonogram celé akce se dozvíte z facebookových stránek facebook.com/PSMSBudislav, kde se průběžně budou objevovat další informace a novinky.
PSMS
červen 2018
voda s rodinami
?????
Toto vodní putování se již stalo tradicí. Uvidíme, zda se malí i velcí odhodlají i letos.

Zaklínači
prázdniny 2018
Kamenná brána
Strakov
Proslýchá se, že by se po letech opět mohl konat terénní, pátrací závod Kamenná brána. Protože to vyžaduje dostatečné množství organizátorů v jeden den na jednom místě, uvidíme, zda to dopadne. Každopádně se tu info objeví.
Strakov
1. - 14. 7. 2018
Tábor PSMS
Budislav
V tomto termínu se obvykle koná tradiční a senzační letní tábor na táborové základně Budík. Uvidíme, jak to dopadne letos a co se tam semele. Zatím víme jen to, že půjde o vikingy.
PSMS
27. - 29. 7. 2018
Puťák s Bratříkem
?????
Tradiční letní putování Moravou se opět blíží. A každý, koho se to týká, nechť již nyní tento termín vyhlíží.
Zaklínači
29. 7. - 10. 8. 2018
Tábor AMD
Budislav
V tomto termínu se obvykle koná tradiční a senzační letní, debrujárský tábor na táborové základně Budík. Uvidíme, jak to dopadne letos a co se tam semele. Jak budeme něco vědět, hned to sem napíšem.
KMD
4. 8. 2018
Strakovské prase
Strakov
Terénní závod pro malé i velké. Jak budeme vědět víc informací, objeví se to tu. Strakov
11. - 18. 8. 2018
Tábor pro rodiče s dětmi
Budislav
V tomto termínu se obvykle koná tradiční a senzační letní tábor pro rodiče s dětmi na táborové základně Budík. Letos se bude tábor nést v duchu příběhu Hurvínek a Spejbl na táboře.
PSMS
24. - 26. 8. 2018
Bourání tábora
Budislav
Co jsme si před prázdninami postavili, je třeba na jejich konci opět uklidit, opravit. Zkrátka připravit táborovou základnu na provoz školního roku. Kdo můžete a chcete, přiložte ruce k dílu. PSMS
1. 9. 2018
Výročák ranče Zálesák
Budislav
Pro některé z nás je sobotní noc tohoto víkendu začátkem podzimu. Ať tak či onak, výroční oheň u Oldy je vždy plný báječných setkání. Nechť si tedy toto datum poznamenají všichni, kterých se týká.
Olda
15. 9. 2018
Putování na Říhovu chatu
Strakov
Tradiční putování rodin s dětmi, které začíná ve Strakově a končí na Říhově chatě. Putování je vždy tématické a plné zábavy pro děti. Jak budeme vědět víc, objeví se to tu. Strakov
září 2018
Hobit
aneb cesta..
Budislav
Proslýchá se, že v září se opět vypraví skupina trpaslíků a jeden domácký hobit na dobrodružnou výpravu za pokladem draka Šmaka. Uvidíme, co z toho nakonec bude. Proslýchá se, že se tajná výprava uskuteční 21. - 23. 9. 2018. Však víte, jak je to u těchto tajných výprav s utajením :-)
Zaklínači
19. 10. 2018
Lampiónový průvod
Strakov
Společně půjdeme tmou za svitu mnoha světýlek. Velcí i malí. Jak budeme vědět víc, objeví se to tu. Strakov
27. 10. 2018
Podzimní výlet
?????
Tradiční podzimní výlet s Hororem a Světlušákem se odehrává obvykle na podzim, když je příroda barevná. No, ne že by byla jinak černobílá, ale podzimní listí je podzimní listí.
Zaklínači
9. - 11. 11. 2018
Výročák Společenstva Zaklínačů
Budislav
Na Kaer Morhen ohně nedohoří. Bratři Zaklínači nechť si toto datum poznamenají.
Zaklínači
prosinec 2018
Vánoční tvoření
Strakov
Je příjemné sejít se, nanosit hromadu věcí a vyrobit si z nich něco pěkného k blížícím se svátkům. Snad si i letos najdeme trochu poklidného času a sejdou se šikovné ruce. Jak budeme něco vědět, ukáže se to tu.
Strakov
5. 12. 2018
Mikuláš a čerti
Strakov
Proslýchá se, že se s nimi letos budeme moci setkat na návsi. A pokud bude někdo chtít, zajdou i k němu domů. Tak uvidíme, jak to bude. A dáme vědět. Strakov
prosinec 2018Kapustnica?????
Tradiční vaření tohoto božkého pokrmu by se mělo logicky konat i v roce 2018. Svět je přeci třeba dělat krásnějším a chutnějším. Uvidíme.
Zaklínači
23. 12. 2018
Zpívání u studánky
Strakov
Ježíšek, písničky, pohoda a snad i sníh nás čekají u studánky vedle hřiště. Kdo si chcete užít trochu pohody před svátky, přijďte. Jak budeme vědět víc, objeví se to tu. Strakov
27. - 28. 12. 2017Zimní přespání?????Půjdeme zimou, půjdeme tichem, půjdeme krajinou. Usedneme ke společnému ohni. Snad to jako obvykle to bude báječné a příjemné i na sklonku tohoto roku.Zaklínači