Detektivové Strakow City

Detektivové Strakow City

Abychom se trochu seznámili s aplikací Actionbound a dostali se do Strakow City i v době, kdy zrovna neprobíhá prázdninová hra Zlatá horečka, zahájila činnost virtuální detektivní kancelář „Detektivové Strakow City“. Případné zájemce o pobíhání s telefonem po Strakově a okolí čeká několik detektivních případů, které je zavedou například do období letních prázdnin, kdy se odehrála poslední Zlatá horečka

Příprava prvního detektivního případu s příznačným názvem „První případ“ je hotová a první detektivové se do něho mohou pustit. Takže pokud i ty patříš mezi zvídavé povahy, můžeš se od 8. 8. 2023 pustit do pátrání.

Stačí si stáhnout na App Store nebo Google Play aplikaci Actionbound, spustit ji, a naskenovat QR kód uvedený níže na této stránce.

Je dobré pamatovat na tyto drobnosti:

  • Povol aplikaci využívat polohu zařízení, jinak v pátrání nikam nepostoupíš.
  • Pokud nemůžeš nebo nechceš v terénu využívat mobilní data, zvol po načtení „boundu“ možnost „Download bound“ předtím než do terénu vyrazíš. Stáhnou se ti tak všechna data potřebná pro pátrání, které můžeš následně zvládnout off-line. Se staženým boundem tě nezaskočí ani problém se mobilním signálem v terénu.
  • Případ nemusíš zvládnout na jeden zátah. Můžeš ho klidně řešit v rámci několika dní.
  • Je to náš první pokus s touto aplikací, takže mi „případnou ptákovinu“ dej, prosím, vědět.

A nyní se již podívej, jaké případy jsou ti k dispozici, a které se chystají. 
Štítky s QR kódem si můžete také vyzvednout v knihovně ve Strakově
a vše si načíst a nachystat v pohodlí domova.