Detektivové Strakow City

Detektivové Strakow City

Abychom se trochu seznámili s aplikací Actionbound a dostali se do Strakow City i v době, kdy zrovna neprobíhá prázdninová hra Zlatá horečka, zahájila činnost virtuální detektivní kancelář „Detektivové Strakow City“. Případné zájemce o pobíhání s telefonem po Strakově čeká první detektivní případ, který je zavede právě do letních prázdnin, kdy se odehrála poslední Zlatá horečka

Příprava prvního detektivního případu s příznačným názvem „První případ“ je takřka hotová a první detektivové se s ním budou moci seznámit již začátkem srpna 2023. Takže pokud i ty patříš mezi zvídavé povahy, můžeš se od 8. 8. 2023 pustit do pátrání.

Stačí si stáhnout na App Store nebo Google Play aplikaci Actionbound, spustit ji, a naskenovat QR kód uvedený níže na této stránce.

Je dobré pamatovat na tyto drobnosti:

  • Povol aplikaci využívat polohu zařízení, jinak v pátrání nikam nepostoupíš.
  • Pokud nemůžeš nebo nechceš v terénu využívat mobilní data, zvol po načtení „boundu“ možnost „Download bound“ předtím než do terénu vyrazíš. Stáhnou se ti tak všechna data potřebná pro pátrání, které můžeš následně zvládnout off-line. Se staženým boundem tě nezaskočí ani problém se mobilním signálem v terénu.
  • „První případ“ nemusíš zvládnout na jeden zátah. Můžeš ho klidně řešit v rámci několika dní.
  • Je to náš první pokus s touto aplikací, takže mi „případnou ptákovinu“ dej, prosím, vědět.

A nyní již startovní QR kód Prvního případu: